اپتیک نیک بین

درباره ما

در مجموعه نیک بین سعی داریم با جمع آوری عینک های روز و مورد اقبال مشتریان عزیز و عرضه بر بستر وب، گامی در جهت تسهیل انتخاب و خرید برای مشتریان خود برداریم

خرید اینترنتی عینک‌ طبی و عدسی مناسب و همچنین لنزهای چشمی همواره یکی از دغدغه هایی بوده است که اغلب افراد به دلیل نبود اطلاعات مناسب دچار سردرگمی و یا خرید اشتباه می شدند. این مساله دو سال پیش گروهی از اپتومتریست ها را به فکر طراحی مسیر خریدی انداخت که در آن با خیال راحت و آسوده، دقیق ترین و مناسب ترین انتخاب را برای مشتریان ارائه کند. تجربه نشان داده است افراد، هنگام خرید اینترنتی به دلایل مختلفی مانند عدم امکان تست کالا، سوالات تخصصی پزشکی و… در انتخاب محصول مورد نیاز و مناسب بین چند محصول دچارتردید می شوند و حتی از خرید خود صرف نظر می کنند. ولی مجموعه ما با راهنمایی مشتریان کار را برای آن ها راحت تر میکند.

اپتیک نیک بین

فعالیت ما

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و همچنین افزایش مشغله روزانه، افراد زمان کمتری برای خرید به صورت حضوری پیدا میکنند. فروشگاه ما بعد از دو دهه خدمت رسانی در بینایی سنجی در رابطه با عینک های طبی ، آفتابی، بینایی سنجی، لنز تماسی و کلیه تعمیرات، زیر نظر اپتومتریست برای گسترش خدمات خود شعبه آنلاین فروشگاه را تاسیس کرد. خدمات ما شامل: فروش عینک های طبی و آفتابی ، لنز و عدسی، تجهیزات اپتومتری و لوازم جانبی می باشد.