اپتیک نیک بین

درباره ما

در مجموعه نیک بین سعی داریم با جمع آوری عینک های روز و مورد اقبال مشتریان عزیز و عرضه بر بستر وب، گامی در جهت تسهیل انتخاب و خرید برای مشتریان خود برداریم

اپتيك نيك بين از سال ١٣٨٣ به پشتوانه ٦٠سال حرفه خانوادگي  در زمينه عينك  ،عدسی عينك،لنزهای تماسی و تجهيزات اپتيكی شروع به كار كرده است.

اين مجموعه با هدف بهبود بينايی عمومی جامعه همواره براين باور بوده تا با همكاری با برترين توليدكنندگان و برندهای مطرح جهان ، سهم خود را به عنوان تامین کننده و توزیع کننده عمده در بازار ایران به بهترین شکل ایفا نماید.

از این رو با دریافت نمایندگی عدسی های زایس آلمان ،ال تی ال ایتالیا و همکاری با بهترین تولید کننده عدسی های اپتیکی در ایران (شرکت عادل خاورمیانه ) توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم .

همچنین با دریافت نمایندگی لنزهای تماسی زایس آلمان و دسیو ایتالیا در حوزه لنزهای طبی ،رنگی وطبی رنگی گستره فعالیت تخصصی خود را افزایش دادیم.

اپتیک نیک بین

فعالیت ما

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و همچنین افزایش مشغله روزانه، افراد زمان کمتری برای خرید به صورت حضوری پیدا میکنند. فروشگاه ما بعد از دو دهه خدمت رسانی در بینایی سنجی در رابطه با عینک های طبی ، آفتابی، بینایی سنجی، لنز تماسی و کلیه تعمیرات، زیر نظر اپتومتریست برای گسترش خدمات خود شعبه آنلاین فروشگاه را تاسیس کرد. خدمات ما شامل: فروش عینک های طبی و آفتابی ، لنز و عدسی، تجهیزات اپتومتری و لوازم جانبی می باشد.

در زمینه فریم های طبی و آفتابی اپتیک نیک بین نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت پروستاف لهستان میباشد که مجموعه برندهای برگمن ،نوردیک،چیلی،اورنج و برند ورزشی گاگ را شامل می شود علاوه بر آن این شرکت  مجموعه کاملی از  برترین برندهای عینک جهان را در اختیار دارد و همه روزه در نمایشگاه دائمی خود میزبان همکاران گرامی میباشد .